Seslendirme ajansı, yıllar önce kurulmuş ve alanında başarılı projelerde görev almış, sanatın merkezi haline gelmiş bir kurumdur. Gökhan Akçara tarafından tasarlanan seslendirme ajansı, profesyonel hizmet anlayışına sahip olmakla beraber, dünya ülkelerinin de yer aldığı 1000’ e yakın seslendirme sanatçıları ile hizmet vermektedir. Ayrıca seslendirme sanatçıları, alanında uzman ve bu işi profesyonel bir şekilde icra eden kişilerden oluşmaktadır.

Kadrosunda bulunan bu sanatçılar, 52 farklı dil bilgisine hakim ve yaşadıkları ülkelerdeki dizi, film gibi etkinliklerde aktif bir şekilde rol almaktadır. Dünya üzerinde çok konuşulan dillerin yanı sıra, çok farklı ve az bilinen dil gruplarında da hizmet veren seslendirme sanatçılarımız,  firmamız bünyesinde çeşitli eğitimlerden de geçirilmektedir.

Özellikle İngilizce seslendirme işlemleri, daha da titizlikle yürütülmekte ve sanatçılarımızın İngilizce ses çalışmaları devam etmektedir.

http://www.seslendirme-ajansi.com olarak, çalıştığımız tüm arkadaşlarımız disiplinli ve ne yapmasını bilen kişilerdir. Ayrıca kurumsal hizmet anlayışımızın gereği olarak, diğer seslendirme ajansları gibi alanında uzman olmayan ve bu işi profesyonel bir şekilde yapmayan hiçbir ses sanatçısı ile çalışmamaktayız.

Sebebi ise, seslendirme işlemi, bir sanattır. Ajans olarak sanata ve sanatçıya önem vermemizin gereği olarak, çalışma arkadaşlarımızı profesyonel kişilerden seçmekteyiz.

Ayrıca seslendirme çalışmalarında yapılan vurgu ve tonlamalar uzman programcılarımız tarafından titiz bir şekilde ayarlanmaktadır.  Kurum olarak, müşterilerimizin memnuniyetini önemsemekle beraber, yaptığımız tüm çalışmaları, kendi bünyemizde inceleyerek oluşan hataları ve ses bozukluklarını düzeltmekteyiz.

Detaylı bilgi için müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçebilir ve bizleri daha yakından tanıyabilirsiniz.