NBase Çeşitleri

 

Nbase, elektronik sigara likitlerinin üretiminde kullanılan özel bir bileşendir. İçerisinde hiçbir katkı bulunmaması bu ürünlerde olması gereken özellikler arasındadır. Elektronik sigara likiti ile aynı özelliklere sahiptir. PG ya da VG adı verilen bileşenlerden ikisi ya da herhangi birisidir. Her ikisi de glisiren olan bu bileşenler nbase üretiminde kullanılmaktadır.

Online sitemiz olan buharmarketi.com üzerinden elektronik sigaralarınız için gerçek kalite ve doğallıkta nbase çeşitlerini satın alabilirsiniz. Bazı sitelerde farklı isimlerle de satışı yapılan nbase çeşitleri doğal ve katkısız olmalıdır. İçerisinde aroma bulunmayan nbase likitleri online sitemizde mevcuttur.

Nbase içerisinde aroma eklemesi de yapılabilmektedir. Bu durumda ise elektronik sigara likiti elde edilmektedir. Saf su, gliserin ve nikotinden oluşan nbase çeşitleri sağlık açısından son derece iyidir. Normal sigaralara göre %95’e kadar daha az sağlığa zarar vermektedir.

250 mg şeklinde satılan ve özel şişelerde bulunan ürünlerimiz bandrollü ve son kullanma tarihi ile birlikte satılmaktadır. Tüm bu ürünlerimiz orijinal özelliklere sahiptir ve sitemiz güvencesindedir.

Nbase çeşitlerini satın alarak elektronik sigaralarınız için likit üretebilirsiniz. Aylarca kullanabileceğiniz likitler sayesinde çok daha karlı çıkmış olacaksınız.

Saf ve doğal bileşenleri sayesinde sağlığınızı korurken ekonomik olarak da karlı çıkmış olacaksınız. Nbase almak için bilmediğiniz ve güvenmediğiniz sitelerden uzak durmalısınız. Online sitemizi tercih ederek hem sağlıklı, hem de ucuz ürünleri satın alabilirsiniz. Daha fazla bilgi ve detay için sitemizi inceleyebilirsiniz.