Mermer Lavabo ve Kurna Modelleri

Yaşam alanlarımızın en çok kullanılan bölümü olan banyolar, farklı tasarımlar ile zenginleştirilmektedir.

Estetik güzelliği ve şıklığı ile kendini ön plana çıkartan ürünlerimiz sayesinde konforu maksimum bir şekilde hissedebilirsiniz. Banyodecor.com sitesi olarak, kendi imkânlarımız ile ürettiğimiz mermer lavabo modelleriz, tüm banyo çeşitlerine uygundur. Özellikle yeni binalarda küçük metrekareler ile inşa edilen banyolar için kullanımı pratik ürünler tasarlamaya önem vermekteyiz.

Külttür taşları ile hazırlanmış olan tüm ürün modellerimiz, yeni trendlere uygun olmakla beraber, farklı kullanım fonksiyonlarına da sahiptir. Firmamız, ürün modellerinin ölçülerini ve ince noktalarını uzman mühendisleri tarafından hesaplamaktadır.

Uluslararası platformda da satış hizmeti veren firmamız, müşteri memnuniyetine oldukça önem vermektedir. Tüm ürünlerimiz, sağlıklı bir şekilde müşterilerimize ulaştırılmakta ve montaj edilmektedir. Avrupa ülkelerinde kullanılan banyo takımları ve mermer duş teknesi modellerini sıra dışı desenleri ve göz alıcı parlaklığı ile müşterilerimize sunulmaktadır.

Kültür taşları kullanarak tasarlamış olduğumuz ürünler, doğal güzelliğini içinde barındırmaktadır. Üretim sırasında yapılan işlemeler sayesinde, evinizin estetik görünümünü maksimum seviyeye çıkarmakla beraber, kalitesi ve sağlamlığı uzun yıllar boyunca kullanılabilmektedir.