Uluslararası gezilerinizde veya iş toplantılarınızda hızlı ve etkin bir şekilde araç ihtiyacınızı karşılamak için hizmet veren İzmir Havalimanı Rent A car firması, özelliklere yerli veya yabancı fark etmeksizin turistlerin ulaşımını kolaylaştıracak yeni formüller üretmektedir.

Firmamız  ZGR bünyesinde bulunan son model araçlar sayesinde, yolculuğunuzun daha konforlu bir şekilde geçmesini hedefliyor ve hizmete sunduğumuz araçların bu hedefe ve amaca hizmet etmesini sağlamaktayız. Bünyemizde bulunan tüm araçların bakımı zamanında yapılmakta, teknik ve mekanik donanımları uzman ekiplerimiz tarafından kontrol edilmektir Güvenli bir yolculuk için tüm önlemler alınmakta ve araçlarımızın kaskosu, trafik sigortası veya diğer resmi işlemler koşulsuz, şartsız yapılmaktadır.

İzmir Havalimanı Rent A Car olarak, değişik araç modellerimiz ve her yaş grubuna hitap eden markalarımız ile müşterilerime zengin içeriklere sahip otomobillerimiz ile hizmet vermekteyiz.

ARAÇLARIMIZIN GENEL ÖZELLİKLERİ

İzmir Havalimanı Rent A car firması olarak araç kiralama firması olarak, günümüz teknolojisi ile üretilmiş olan ve fonksiyonel tüm özelliklere sahip olan araçlarımız ile müşterilerimizin konforlu yolcuklar yapmasını sağlamaktayız. Araçlarımızın genel özellikleri ise, hizmete sunduğumuz tüm otomobillerin yakıt tüketme seviyeleri minimum seviyededir. Özellikle birçok aracımız da ekonomik yakıt paketi özelliği vardır. Araçlarımız da konforu ön planda tutmakta ve uzun süreli yolculuklarınızda olası araç arızalarınızda sizlerin yanında olan teknik servislerimiz, tüm mağduriyetlerinizi hızlı ve etkin bir şekilde gidermektedir.