İstanbul Pendik Sabiha Gökçen Araç Kiralama Hizmeti

Anlık araç ihtiyacınızı karşılamak ve güvenli bir şekilde ulaşım hizmeti almanız için tasarlamış olduğumuz Pendik araç kiralama firması, bünyesinde barındırdığı tüm araçların bakımını, teknik ve elektriksel tüm kontrollerini zamanında yapmaktadır.

Ayrıca firma olarak müşterilerimizin güvenliğini ön planda tutmaktayız. Yine kiralama hizmetinde kullandığımız tüm otomobillerin, vergisi ve kaskosu bulunmaktadır. HeeyCar.com olarak özellikle de her yaş grubuna hitap eden araba çeşitlerimiz sayesinde, müşterilerimizin zevkine göre ve kullanım amaçlarına göre istediği modelleri kolayca bulmalarını sağlamaktayız.

Uluslararası gezilerinizde veya tatil amaçlı Türkiye’ye geldiğinizde araç sıkıntısı çekmenizi engelleyen Sabiha gökçen araç kiralama firması, uçaktan indiğiniz an otomobilinizi temin etmektedir. Hızlı hizmet anlayışı ve ekonomik fiyatları ile müşterilerin memnuniyet oranlarını arttırmaktadır.

Ayrıca, kiraladığınız araçlarda herhangi bir hız ve kilometre sınırı söz konusu değildir. Firma olarak müşterilerimize özgürlükçü bir hizmet sunmaya gayret göstermekteyiz. Ayrıca Atatürk havalimanı araç kiralama hizmeti de, yine firmamız tarafından verilmektedir.