Halı ve koltuk yıkama işlemi oldukça hassas bir iştir. Evinizin en değerli eşyaları olan halı ve koltukları titiz bir şekilde yıkıyor ve ilk günkü gibi hijyen bir şekilde teslim ediyoruz.

İhtiyacınız olan İstanbul halı yıkama hizmetlerini en iyi şekilde yerine getiriyoruz. Kurulduğu günden bu yana müşteri memnuniyetine fazlasıyla önem veren firmamız koltuklarınızı, halılarınızı, çekyatlarınızı ve yataklarınızı en iyi şekilde yıkamaktadır.

Halı ve koltuk yıkama hizmetleri titiz bir şekilde yapılmaktadır. Bu anlamda İstanbul koltuk yıkama işlemlerini en yeni teknolojiye sahip makinelerimizle yıkıyoruz. Bunun dışında İstanbul çekyat yıkama ve İstanbul yatak yıkama işlemlerini de yapabiliyoruz. Halı, koltuk, çekyat ve yataklarınızı bize getirebilirsiniz.

Firmamız siparişiniz üzerine ürünleri evinizden teslim almakta ve işlem sonrası geri teslim etmektedir. İsteyen müşterilerimize yerinde yıkama hizmeti de sağlıyoruz. Özellikle koltuk, çekyat ve yatak yıkama işlemlerini yerinde gerçekleştiriyoruz.

İstanbul’un tüm ilçe ve mahallelerine ulaşabiliyor ve hizmet verebiliyoruz. Temizlik işlemlerimiz buharlı temizlik şeklinde sağlanmaktadır. Daha fazla bilgi için bizi arayabilirsiniz.