İPTV Server Abonelik Paketleri

Ülkemizde genelde 3 ve 1 ay deneme Premium paketleri sunulmaktadır. Bazı deneme paketlerinde webtv hediyeli paket söz konusudur.

Bilgisayar ve mobil telefon desteği olan paketlerimizden çok memnun kalacaksınız. 12 ve 9 ay olan aylık abonelik paketlerinde fiyatlar değişecektir. Smart destekli mobil cihaz ve televizyonlarda çalışan bu paketlerin her birini muhakkak incelemek ve sizlere uygun olan içeriği almanız gerekir.

Uydu alıcısı olan televizyon üzerinden de sorunsuz izlenen paketlerde 24 saat iade şansı bulunuyor. 1, 3,6,9 veya 12 aylık paketlerin hepsinde Smart ile uyumluluk söz konusudur. 4000’den fazla kanal yayınına izin veren sistemdir. Ekstra kanal içeriği çok fazla olan sistemdir.

Abonelik süreçleri iptv için  internet üzerinden de gerçekleştirilmektedir. İnternetten bir form doldurarak üyeliğinizi başlatabilirsiniz. Form üzerinde kişisel bilgiler, ev adresiniz, iletişim numaranız ve ödeme yapacağınız hesap bilgileriniz yer almaktadır.

IPTV Server Sisteminde Hangi Kanallar Yer Almaktadır?

IPTV server içinde ulusal, yerel, eğlence, haber ve spor kanalları yer almaktadır. İlgili kanalların dışında sinema, spor, yaşam, hayvan belgeselleri, tüm sinema filmleri izlenebilir. IPTV sisteminde yaşamdan içeriğe sahip birçok kanal mevcuttur. Ayrıca tüm Avrupa kanallarını tek bir sistem üzerinden takip edebileceksiniz.

IPTV ulusal spor kanalları dışında çocukları memnun edecek birçok uygulama sunmaktadır. Binlerce sinema filmi dışında macera ve aksiyon içerikli olan filmler de izlenebilir. Iphone ve samsung cihazlarda kullanıma uygundur. Avrupa’daki en güçlü alt yapıya sahip server sistemi hayatınıza renk katacak niteliktedir.