İhtiyaç, Konut ve Taşıt Kredisi Hangi Bankadan Çekilir? En Düşük Faiz Hangi Bankada?

Faiz oranı birbirinden farklı olan Akbank, Halkbankası, Garanti, CEPTETEB, QNB Finansbank ve İş Bankası gibi birçok bankadan ihtiyaç, konut, taşıt ve Kobi kredisi kullanabilirsiniz.

En uygun kredi veren banka hangisi sorusunun cevabını da kullanmak istediğiniz kredinin türü, bankanın istediği faiz oranı ve vade limitine bakarak verebiliriz. Enuygunkredim.net adresinden sizlere bu sorunun cevabını da veriyoruz.

Konut kredisi kullanacaklar için Türkiye Cumhuriyeti Ziraat Bankası aracılığıyla büyük bir kolaylık sağlandı! Buna göre mevcut faiz oranı Ziraat Bankası eliyle bir süreliğine 0,98’e indirildi. Bununla birlikte özel bankalarda faiz oranlarını konut kredileri için 0,98’e indirme kararı almak zorunda kalmıştı.

Ziraat Bankası konut kredileri de 0,98 puan seviyesine indirildi. Buna göre en uygun kredi seçeneklerine tüm bankalardan ulaşabiliniyordu. Ancak 0,98 faiz oranı avantajının süre itibariyle tamamlanmasıyla şimdi konut kredisinde 0,98 faiz oranı kampanyasını kaçırdıysanız Yapıkredi konut kredisi %1,34 faiz oranı Garanti Kiracıya Mortgage kredisi %1,41 faiz oranı içermektedir.