Halı Örtüsü Modelleri

Halı örtüsü modelleri sayesinde halılarınızı kir, leke ve diğer dış etkenlere karşı koruyabilirsiniz. Mevcut halılarınızı sıkaca saran halı örtüsü modellerimiz online sitemiz üzerinden satılmaktadır. Halılarınızı korurken modern stilleri ile evinize farklı bir görünüm kazandırabilirsiniz.

Evinizin dekorasyonunu tamamlayan halı örtüsü modelleri farklı model seçeneklerine sahiptir. Dekoratif, üç boyutlu ve leke tutmayan alternatifler ürünlerimiz içerisinde mevcuttur.

Ev aksesuarları arasında yer alan bu ürünler en uygun fiyat garantisi ile satılmaktadır. Leke tutmayan lastikli halı örtüsü özelliği sayesinde kullanışlı olması tercih nedenleri arasındadır. Salon, oturma odası, yatak odası, mutfak ve koridorlarınıza tam olarak uyum sağlayan modellerimiz ekonomik fiyat avantajlarıyla sizleri beklemektedir.

Halı örtüsü siparişlerinizi Pasaj Home sitemizden anında verebilirsiniz. Sipariş vermek için ilk yapmanız gereken beğendiğiniz modeli belirlemek olmalıdır. Daha sonrasında halılarınızın ölçülerini almak ve sipariş sırasında belirtmektir. Tüm halı örtüsü modellerimiz sizin ihtiyacınız olan ölçülere göre dikilmekte ve sizlere teslim edilmektedir. Halı ölçülerinizi şerit metre ile kolayca alabilirsiniz. Tüm siparişleriniz en kısa sürede adresinize teslim edilmektedir.