Şarkı sözleri, farklı tarzlarla değişik ruh hallerinde duyguların doğru şekilde ifade edilebilmesinin en etkili aracıdır. Tarzı ne olursa olsun herkes müzik dinler. Bunun için, şarkı sözleri üzerine hizmet veren birçok internet sitesi bulunmaktadır. Sozlerle.com, online şarkı sözleri siteleri içerisinde güvenilir yapısı ve geniş şarkı kategorileriyle öp plana çıkmaktadır.

Herkesin, istediği şarkı sözünü bularak kolayca okuyabilmesi için özel olarak tasarlanan sozlerle.com, sürekli güncellenmekte, piyasaya çıkan her yeni şarkıyı bünyesine eklemektedir.

Gerek geleneksel kültürümüzün bir parçası olan türkülerimiz, gerek duygusal anların en iyi arkadaşı slow şarkılar, gerek isyanlarımızı en etkili şekilde dile getirmenin yolu rock ve rap müzikleri gerekse hareketli yaşamı sevenlerin eğlencesi hareketli müzikler olmak üzere tüm müzik dallarına ait şarkı sözleri en güncel şekliyle www.sozlerle.com sitesinden bulunabilir.

Müzikseverler için şarkı sözleri, sitede okunaklı ve sıralı şekilde yayınlanmaktadır. Böylece, ihtiyacı olan herkes, aradığı şarkı sözünü kolayca bulabilir ve okuyabilir.

Sozlerle.com sitesinde Şarkı Sözleri Teoman, duygularımızı ifade etmemize aracı olan değerli sanatçılarımızın şarkılarının sözlerine ulaşılabilir, şarkıyı notayla söylemek haricinde sözlerini okuyarak da kendimizden birer parça bulabiliriz.