Tamamen bitkisel içerikli gıdalar bütünü olduğu için hiçbir katkı maddesi ihtiva etmeyen gastrogen, size hiçbir şekilde olumsuz etki de bulunmaz. Doğal şeker içeriği ile kan şekeri oranınızı dengeleyen ve açlık sırasında ani kan şekeri değişimlerini de ortadan kaldıran bir ilaçtır.

Dünya üzerinde bir çok ülkede obez hastaların tedavisinde ilaç olarak kullanılan gastrogen, obezite ile mücadele de bir ilaç olarak kabul edilmektedir.

Kilo verirken vücudunuzdan protein erimesi, yağ  yakımı meydana geleceği için vücudusunuz mineral ve vitamin ihtiyacı duyacaktır. Gastrogen bünyesinde yer alan temel minerallerden sodyum, kalsiyum ve demir vücudunuzda oluşacak bu açıklığı giderek ve ağrılar hissetmenizin önüne geçecektir.

Yemeklerden önce aç karnına alınması gereken gastrogen, mide içinde şişkinlik hissi oluşturarak uzun  süre tok kalmanızı sağlayarak daha az yemenizi sağlıyor.

Zayıflama sürecinde yaşayacağınız ağır psikolojik yıkımlara maruz kalmadan, keyif alarak ve iradenizi basit bir yöntem ile güçlendirerek kilo vermenizi sağlayan gastrogen ile  daha mutlu ve daha zayıf bir hayatın kapılarını sonuna kadar aralayabilirsiniz.