F1 Yarış Simülatörü Oyun Makinesi

Yarış simülatörü oyun makinesi son zamanlarda en çok tercih edilen ve en çok oynanan Simülatör oyun gruplarından bir tanesidir. Kullanıcılar yoğun merak ve ilgi ile karşılaşan F1 yarış simülatörü, 6DOF platformu üzerinde gerçek bir Formula yarış arabasının verdiği heyecanı yaşatmaktadır.

Yarış oyun makineleri arasında, en gerçekçi tasarımlara sahip olan F1 yarış simülatörü, üçlü Full HD ekran donanımına sahiptir. Aynı zamanda kullandığınız araca entegre edilen 5.1 ses sistemi ile oyunun gerçekçiliği daha da belirginleştirilmektedir. Kullanıcı tamamen kendi oyunun içinde hissetmekte ve  kullanılan araçlar, dinamik hareket platformuna sahiptir. Detaylı bilgi almak için lütfen https://oyunmakineleri.net/ adresini ziyaret ediniz.

Bu sebeple hızlı kalkış, an, fren ve yarış anında diğer refleksler oyunun kalitesini arttırmaktadır. F1 yarış simülatörünün teknik özellikleri ise, 6 DOF dinamik platformu, 3KW/H gücü, direksiyonu özel olarak güçlendirilmiş olması, eni 2500 milimetre, boyu 4700 milimetre, yüksekliği 2450 milimetre olması, tek tuş ile oyuna başlaması, oyun makinesinin güvenlik donanımlarının tam olması, kişi sayısı ve mail ile istatistik hesapları yapabilmesi, uzaktan erişim özelliği ile servis müdahalesi ve yazılım güncellemesi alt yapısı ve son olarak ses sisteminin gücüdür.

F1 yarış simülatörü, teknoloji ile geliştirilmiş ve sağlamlık açısından tüm testlerden geçmiştir. Dışardan gelebilecek darbelere karşı korunaklıdır. Son yıllarda oldukça ilgi görmüş ve oyun salonlarının olmazsa olmazları arasına girmiştir.