Duvara Monte Kara Tahta Modelleri

Kara tahta çeşitleri günümüzde birçok farklı alanda kullanılmaktadır. Kara tahtanın modeli, kullanıldığı alana göre değişiklik gösterir. Duvara monte edilebilen kara tahta modelleri, klasik görünümü sayesinde her alanda rahatlıkla kullanılabilir.

Kara tahta seçimi yaparken, öncelikle ürünün kalitesini incelemelisiniz. Firmamız tarafından üretimi yapılan kara tahta modellerinde, yüksek dayanıklılık seviyesine sahip olan laminat yüzey kullanılır.

Duvara monte kara tahta modelleri okul, ofis ya da dershane gibi alanlarda rahatlıkla kullanılabilir. Ürünlerimiz hem dayanıklı hem de esnek bir yapıya sahiptir. Ayrıca kara tahta modellerinin yapımında fazlasıyla kaliteli, yerli malzemeler kullanılır.

Genellikle yazı tahtası olarak kullanılan bu ürünlere tebeşir veya sıvı tebeşir kullanarak yazı yazabilirsiniz. Keçeli silgi veya yumuşak bir bez yardımı ile de tahtayı kolaylıkla temizleyebilirsiniz.

Yazı tahtası modellerinin fiyatları, tahtanın boyutuna göre farklılık göstermektedir. Ürünlerimiz fazlasıyla kalitelidirler ve 2 yıllık bir garanti süresine sahiptirler.

YazıTahtam.com’dan en kaliteli yazı tahtası modellerini uygun fiyatlara satın alabilirsiniz!