Gündelik yaşamın stresinden sıkılan ve kendi ruhsal sağlığını iyi hissetmeyen bireyler için tasarlanmış olan Beylikdüzü psikolog hizmeti sayesinde yaşadığınız sorunlardan kurtulabilirsiniz. Alanında uzman doktorlar tarafından verilen bu hizmet, bireylerin ruhsal sağlığını bozan nedenlerden uzaklaşmasına ve kendini daha iyi hissetmesini sağlamaktadır.

Doktor Duygu Yüksel tarafından tasarlanmış olan bu muayene aynı zamanda, cinsel terapisi hizmeti de vermektedir.

Gündelik yaşamda yapılan birçok hata, insanların psikolojik sorunlar yaşamasından kaynaklanmaktadır. Mutsuzluk, stres ve korku gibi olumsuz duygular, yine yaşanan ruhsal rahatsızlara neden olmaktadır.

Ayrıca bu gibi sorunlar aile ve karı koca arasında ki ilişkiye de zarar vermektedir. Beylikdüzü çift terapisisayesinde eşiniz ile aranızda ki yaşanan sorunları çözüme kavuşturabilir ve aşkınızı tekrar canlandırabilirsiniz.

Bölgenin ünlü psikolog olan ve birçok insanın hayatına güzel dokunuşlar yapan Duygu Yüksel, alanında başarıyı yakalamakla beraber, başarılı bir kariyere sahiptir.

Ayrıca Beylikdüzü cinsel terapi uygulamaları sayesinde, tüm çiftleri çocuk sahibi yapmakta ve aile yaşantısının daha mutlu bir şekilde oluşmasına katkı da bulunmaktadır.