Arkhe Mimarlık

Arkhe Mimarlık 2003 yılında kurulmuş ve günümüze kadar devam eden profesyonel bir çalışma sağlayan mimarlık şirketidir. Bünyesinde bulunan çalışma arkadaşları sayesinde bütün işleri en iyi ve kaliteli biçimde yapmayı hedefleyen, daima müşteri memnuniyetini en üst düzeyde sağlayan köklü bir mimarlık kuruluşudur.

Özellikle büyük organizasyonlarda çalışma faaliyetlerinde bulunan şirketimiz her türlü fuar, tanıtım günleri ve sergilerde dikkat çekici ve özgün standlar kurarak müşterilerin ürünlerini en iyi şekilde tanıtmasını sağlayan tasarımlar geliştirmektedir. bu yılda Exhibitions in Turkey fuarında da kurulacak olan standların görevini alarak müşterilerine profesyonel bir destek sağlamayı amaçlamaktadır.

Standların amacı tanıtılması istenilen ürünlerin en dikkat çekici şekilde meraklılarıyla buluşturmaktadır. İyi bir prestije sahip olmak isteyen  müşteriler için standlarımızı daima özgün olarak tasarlamaktayız.

Kaliteli ve modern çizgileri içinde bulunduran tasarımlarımız sayesinde iyi bir izlenim yaratmanızı hedeflemekteyiz. Exhibition Turkey 2018de öne çıkacak birçok ürünün en iyi şekilde pazarlanması konusunda kendimize güvenmekteyiz ve profesyonel çalışma kadromuz sayesinde size ne iyi hizmeti vereceğimiz konusunda kendimize güvenmekteyiz.