AmerikaPaketim Amerika’dan Güvenli Alışveriş

Amerika’dan alışveriş yaparken birçok çeşidi kolayca bulma imkanınız vardır. Fakat ülkemize uzun bir mesafeden geleceği için ürünü aldıktan sonra gelme süresi biraz uzun ve stresli olabilmektedir. Kargonuzu her zaman takip edememe durumları da olduğu için Amerika’dan olan alışverişlere her zaman tepkili yaklaşılmaktadır.

Bu tarz sorunlarla karşılaşmamanız  için, Amerika Paketim size alışverişlerinize güvenle almanız için yardımcı olacaktır. Amerika’dan birçok site üzerinden alışveriş imkanı olmaktadır.

Tüm bu amerikadan alışveriş sitelerini bir site içerisinde toplayarak almak istediğiniz ürünlere kolayca ulaşabilirsiniz. Üstelik müşteri hizmetleri numaramız, e-mail adresimiz ve online destek butonlarımız sayesinde bizimle ürünleriniz hakkında her an iletişime geçme fırsatı da elde etmiş olursunuz.

Öncelikle  eBay, Amazon, amerikapostam gibi sitelerden almak istediğiniz ürünleri seçerek işlemlere başlayabilirsiniz. Ürünleri seçtikten sonra linklerini kopyalayarak sitemizde bulunan link ekleme kısmına yapıştırıp ürünü aratmakla işlemleri başlatabilirsiniz.

Çıkacak ürünün özelliklerini, adedini, desenlerini veya renklerini gibi seçenekleri kendi tercihinize göre seçtikten sonra sepete ekle butonuyla ödeme işlemlerine geçebilirsiniz. Birçok farklı ödeme imkanı sağlayan sitemiz dilerseniz vade farksız taksit veya havale/eft gibi yöntemlerle sizin tercihinize göre ödeme almaktadır.

Seçtiğiniz ürünler ekip arkadaşlarımız tarafında bünyemizde tedarik edilecektir. Sizin adresinize göre kargo ücreti hesaplandıktan sonra ücret size sunulacak ve siz de onaylayıp ücreti ödedikten sonra bir gün içerisinde alacağınız ürünler kargoya verilerek size doğru yola çıkmış olacaktır.