Zayıflama amaçlı olarak, birçok popüler diyet programı bulunmaktadır. Ancak, 7 zeytin 1 incir diyeti, son zmaanların en çok uygulanan diyetidir. Ünlü refleksoloji Esat Başaran’ın gündeme getirdiği diyet üzerine çeşitli araştırmalar da yapılmış ve kilo vermeye yardımcı etkisi bilimsel çalışmalarla belgelenmiştir.

   7 zeytin 1 incir diyetiyle 41 kilo veren Esat Başaran, bu diyetten herkesin faydalanmasını istemektedir. Zayıflamak için, birçok kişi çeşitli yöntemler denemektedir. Ancak,bilinçsiz şekilde yapılan diyetler, insan hayatını ciddi oranda tehlikeye atmaktadır. 7 zeytin 1 incir diyeti, herhangi bir zararı bulunmayan, aksine faydalı bir diyettir. Zeytin ve incirin, kilo verme konusundaki etkisi zaten herkes tarafından bilinmektedir. Esat Başaran, insan sağlığı için mucizevi etkileri bulunan iki besini birleştirerek, ortaya hem lezzetli hem sağlıklı hem de kısa sürede etkisini gösterecek bir diyet programı çıkarmıştır.

Organik olmak kaydıyla alınacak 1 incir ve 7 zeytinden oluşan kürün, belirlenen aralıklarla tüketilmesi gerekiyor. Diyet, uygulanmaya başlandıktan kısa bir süre sonra etkisi göstermektedir. Ürün için, 7zeytin.com adresini ziyaret edebilirsiniz.